Białka Tatrzańska to nie tylko narty i baseny

Białka Tatrzańska, w której centrum znajduje się nasz ośrodek "Szarotka", to idealne miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Nie ulega wątpliwości, że dwie największe atrakcje Białki to ośrodek narciarski „Kotelnica Białczańska” oraz termy „Bania”.

Kompleks dla fanów sportów zimowych to trasy dla wytrawnych narciarzy lub snowboardzistów jak i tych, którzy chcą dopiero spróbować swoich sił w tych sportach.

Z „Szarotki” do „Kotelnicy Białczańskiej” jest tylko 800 metrów i można się tam dostać również skibusem, którego przystanek znajduje się 60 metrów od nas. Ośrodek posiada 8 tras zjazdowych oraz kilka biegowych. Trasy są oświetlone i są sztucznie naśnieżane.

Narciarze i snowboardziści mają też do dyspozycji liczne ski-serwisy i wypożyczalnie sprzętu sportowego. Goście „Szarotki” otrzymują 25 procent zniżki na usługi wypożyczalni nart Silverton i  10procent zniżki w termach „Bania”, które dzieli od „Szarotki” tylko 900 metrów. To kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych ze strefą relaksu, masażami wodnymi i SPA. Znajduje się tam również strefa zabawy dla dzieci, saunarium i wiele innych atrakcji. Niedaleko Białki Tatrzańskiej usytuowane są także inne kompleksy z wodą geotermalną, choćby terma Bukovina, Szaflary, Gorący Potok oraz termy Chochołów, największe na Podhalu.

Ale atrakcje Białki Tatrzańskiej nie ograniczają się tylko tylko nart i basenów. To również krystalicznie czysta rzeka Białka, liczne karczmy i gospody, kręgielnia, tor kartingowy, trasy rowerowe, monstery i przede wszystkim górskie szlaki Tatr, Pienin i Gorców z niezapomnianymi widokami.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...